piątek, 14 czerwca 2024
HotMoney

CDA Premium – ile kosztuje, czy warto?

Pilot przed telewizorem

CDA coraz szybciej staje się konkurentem dla innych serwisów streamingowych, oczywiście mowa o polskim rynku. Wiele osób rezygnuje obecnie z telewizji na rzecz oglądania filmów i seriali za pośrednictwem internetu. CDA to w znaczny sposób ułatwia. W ofercie tej platformy VOD dostępna jest usługa premium, która daje użytkownikom więcej możliwości. Ile kosztuje CDA Premium i czy warto się na to zdecydować?

Ile kosztuje CDA Premium?

CDA to platforma VOD, która umożliwia oglądanie filmów na życzenie. Niektóre produkcje obejrzeć można bezpłatnie. Decydując się jednak na CDA Premium, zyskujemy dostęp do kilku tysięcy filmów i seriali. Ile kosztuje taka usługa? Podczas założenia konta na CDA otrzymujemy bezpłatny 14-dniowy okres próbny. W tym czasie możemy przetestować możliwości platformy i podjąć decyzję, czy chcemy z niej dalej korzystać, czy też wolimy zrezygnować. Po okresie bezpłatnym CDA Premium kosztuje 19,90 zł miesięcznie przy płatności przelewem lub Paysafecard. Więcej, bo 26,99 zł należy zapłacić, jeśli pieniądze mają zostać pobrane przez płatność telefonem.

zobacz także:  Konto oszczędnościowe czy lokata?

CDA Premium – dlaczego warto?

Decydując się na wersję Premium, użytkownicy otrzymują dostęp do przeszło 6000 filmów i seriali. Są one dostępne z napisami, dubbingiem lub polskim lektorem. Posiadacze CDA Premium mogą oglądać produkcje bez reklam i korzystają z priorytetowego transferu. Jednocześnie możliwe jest korzystanie z konta na 3 różnych urządzeniach. Zrezygnowanie z usługi Premium jest możliwe w każdej chwili. Co ważne, korzystać z usługi można nawet nie mając dostępu do Internetu. Możliwe jest wcześniejsze pobranie filmów i seriali i oglądanie ich w wersji offline. W dodatku produkcje z CDA Premium dostępne są także w Smart TV na odbiornikach Philips, LG, JVC, Panasonic czy Toshiba.

CDA Premium – co warto obejrzeć?

Na CDA Premium dostępnych jest kilka tysięcy produkcji zagranicznych i polskich. Miłośnicy dobrego kina znajdą wśród oferty filmy Woody’ego Allena, Oliviera Stone’a, Stevena Spielberga czy Petera Jacksona. Na platformie dostępne są filmy uznawane przez filmweb.pl za najlepsze, są to: „Skazani na Shawshank”, „Nietykalni”, „Zielona Mila”, „Ojciec chrzestny”, „Dwunastu gniewnych ludzi”, „Forrest Gump”, „Lot nad kukułczym gniazdem”, „Władca Pierścieni: Powrót króla” i „Lista Schindlera”. Nie brakuje też ciekawych filmów dokumentalnych, wśród których wymienia się takie tytuły jak „Roman Polański. Ścigany i pożądany”, „Lemmy”, „The Beatles – Eksplozja”, „Beats of Freedom – Zew wolności”, „Reżyseria: Woody Allen”, „Janis”, „Joy Division”, „Herbie Hancock: Możliwości”, „Leonard Cohen: I’m Your Man” czy „Altman”.

zobacz także:  Kredyt konsumencki a konsumpcyjny, jakie różnice? Kiedy warto wziąć?

Wybierając CDA Premium zyskujemy też możliwość obejrzenia wielu polskich produkcji. Wśród nich są filmy, które jeszcze niedawno były w kinach, ale i tytuły ponadczasowe, tj. „Botoks”, „Planeta Singli”, „Konwój”, „Moje córki krowy”, „Miasto 44” , „Pianista”, „Testosteron”, „Lejdis”, „Skazany na bluesa”, „Uprowadzenie Agaty” czy „Pan Tadeusz”.

Dodaj Twój komentarz