czwartek, 23 września 2021
HotMoney

połączenia

Lokalne połączenia autobusowe, Pracownicze plany kapitałowe… – przegląd 7 maj 2019

Lokalne połączenia autobusowe, Pracownicze plany kapitałowe… – przegląd 7 maj 2019

Odbudowa lokalnych połączeń autobusowych Pracownicze plany kapitałowe Wielka Brytania i wybory do Parlamentu Europejskiego Odbudowa lokalnych połączeń autobusowych Rząd przyjął projekt ustawy o Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej….W ramach tego projektu mają zostać przywrócone zredukowane połączenia autobusowe, zwłaszcza w małych miastach i na wsiach.

08.05.2019 News, Pokazali w TV, Polityka, Wynagrodzenia
Jak tanio polecieć do USA?

Jak tanio polecieć do USA?

Jeśli więc komuś przesiadki nie są straszne, może wybrać wersję ekonomiczną lotu do USA, a podczas oczekiwań na kolejne połączenie, po prostu zwiedzić miasto, w którym aktualnie się znajduje….Ceny połączeń potrafią być bardzo zróżnicowane, co widać nawet na przykładzie naszego państwowego przewoźnika. Tanie bilety do USA są oczywiście poza sezonem. Najdrożej będzie w miesiącach letnich.

27.01.2019 Domowe finanse, Lifestyle, Oszczędzanie
Praca zdalna: gdzie szukać, jak zacząć?

Praca zdalna: gdzie szukać, jak zacząć?

Minimum to laptop, szybkie i sprawne połączenie sieciowe, czasem potrzebne są też drukarka lub inne urządzenia. Praca zdalna to spora oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdach do firmy, elastyczne godziny pracy i możliwość połączenia obowiązków zawodowych z życiem rodzinnym.

07.04.2020 Doradztwo, Finanse, Firma, News, Praca, Warto zajrzeć
Fundusz Trójmorza – czym jest i jakie inwestycje przyniesie?

Fundusz Trójmorza – czym jest i jakie inwestycje przyniesie?

Dotyczą przesyłu gazu, połączeń kolejowych, drogowych i rzecznych. Kiedy odbędzie się szczyt krajów Trójmorza? Najbliższy szczytu krajów Trójmorza odbędzie się w Bukareszcie w dniach 17-18 września….Inwestycje Funduszu Trójmorza Jeśli chodzi o inwestycje Funduszu Trójmorza, to można powiedzieć, że powoli realizowany jest szlak Północ-Południe Via Carpatia, który połączy Kłajpedę z portem w Salonikach.

21.08.2018 Giełda, Gospodarka, Inwestowanie, News, Polityka, Przepisy