piątek, 24 września 2021
HotMoney

pewno

Co kupić mamie na urodziny?

Co kupić mamie na urodziny?

Na pewno nie będzie leżał bezczynnie, zbierając kurz. A codzienne używanie owego podarunku będzie przypominać mamie o nas i o tym, jak ją cenimy….Na pewno w roli prezentu wyjątkowo dobrze sprawdzają się perfumy, nie dziwi więc, że jeszcze do niedawna to one właśnie cieszyły się największą popularnością. Obecnie zaczynają jednak dominować nieco inne trendy.

11.01.2019 Lifestyle, News
12. listopada dniem wolnym od pracy?

12. listopada dniem wolnym od pracy?

12. listopada – co wiadomo na pewno? 100-lecie odzyskania niepodległości O 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę mówi się już od co najmniej roku….Mogą one wynieść nawet 4 miliardy złotych. 12. listopada – co wiadomo na pewno? 24.10.2018 posłowie w Sejmie przegłosowali pomysł o ustanowieniu dodatkowego dnia wolnego. Za głosowali głównie politycy PiS, przeciw byli politycy PO, Nowoczesnej i Kukiz’15.

24.10.2018 Gospodarka, News, Pokazali w TV, Polityka, Przepisy
Co to jest NNW? Czy warto wykupić OC z NNW?

Co to jest NNW? Czy warto wykupić OC z NNW?

Na pewno wtedy, gdy nie posiadasz żadnej innej polisy, ubezpieczenia na życie, które by Cię chroniło. W innym wypadku musisz już samodzielnie zadecydować, jak duży jest to koszt i czy chcesz go ponosić….Warto jednak wiedzieć, na czym polega i czy na pewno opłaca się ją wykupić. Co to jest ubezpieczenie NNW? Co obejmuje ubezpieczenie NNW? Polisa od następstw nieszczęśliwych wypadków – kiedy opłaca się wykupić? Co to jest ubezpieczenie NNW?

05.12.2018 Motoryzacja, News, Ubezpieczenia, Ubezpieczenia komunikacyjne
Zdrowe przekąski dla dzieci jak z Happy Meal? Pomysły na domowe Happy Meal

Zdrowe przekąski dla dzieci jak z Happy Meal? Pomysły na domowe Happy Meal

W niektórych piekarniach znajdziesz „prawdziwe” bułki do hamburgerów, możesz też pokusić się o ich samodzielne przygotowanie, wtedy jednak na pewno nie będzie to „fast food”. A co dać do środka?…Na pewno nie słodzone napoje gazowane. Jeśli masz sokowirówkę lub wyciskarkę, w kilka minut możesz wyczarować świeżo wyciskany sok. Albo, przy pomocy blendera, zmiksować mrożone owoce z jogurtem naturalnym/maślanką/kefirem, by uzyskać orzeźwiający shake.

03.07.2018 Lifestyle, News, Zdrowie
Bieganie, ten sport możesz uprawiać prawie za darmo!

Bieganie, ten sport możesz uprawiać prawie za darmo!

Na pewno nie można rzucać się od razu na głęboką wodę. Przygodę z bieganiem należy rozpocząć powoli. Jeśli wcześniej nie wykonywało się większego wysiłku najlepiej skupić się na marszu. Potem stopniowo należy zwiększać jego tempo….Na pewno nie można kupić pierwszych lepszych, a już tym bardziej odradza się biegać w trampkach czy innych butach o płaskiej podeszwie, przez które będą bolały stopy. Obuwie do biegania musi przede wszystkimi dobrze amortyzować.

26.08.2018 Domowe finanse, Lifestyle, Oszczędzanie
5 zasad jak znaleźć lepszą pracę

5 zasad jak znaleźć lepszą pracę

Zweryfikuj swoje kompetencje Jeśli już wiesz, dlaczego chcesz zmienić pracę i masz wytyczoną ścieżkę swojej kariery, zastanów się, czy aby na pewno jesteś gotowy na tego typu wyzwania….One nie dość, że pozwolą zbliżyć się do pożądanej pracy, to jeszcze utwierdzą w przekonaniu, czy aby na pewno jest to to, co chce się robić. Co więcej, przysłużą się do uatrakcyjnienia CV. 3.

04.10.2018 Domowe finanse, Doradztwo, Lifestyle, News, Praca, Wynagrodzenia
Pieczywo z supermarketu – jaki ma skład, czy jest zdrowe?

Pieczywo z supermarketu – jaki ma skład, czy jest zdrowe?

Jeśli w ogóle istnieją takie osoby, to na pewno jest ich bardzo mało. Aromat świeżego pieczywa budzi w nas pozytywne skojarzenia i sprawia, że ślinka ścieka do ust, jednak czy powinniśmy ulegać tej słabości? Na pewno nie podczas zakupów w marketach.

20.09.2018 Lifestyle, News, Zdrowie
Co warto kupować w Biedronce?

Co warto kupować w Biedronce?

Wędliny z Biedronki Wiele osób na pewno słyszało o kabanosach z kurczaka z Biedronki. Zaskakują one składem i smakiem, bo są naprawdę wyborne. Kabanosy to świetna przekąska, ale także dobrze jest od nich zacząć śniadanie….Na pewno soczki, kiełki, szpinak, rukolę, roszponkę, jarmuż. Jak widać zdrowa żywność z Biedronki może być wartościowa, wymienione produkty charakteryzują się prostym składem i nietrudno dlatego uwierzyć, że pochodzą z ekologicznych upraw.

13.02.2019 Domowe finanse, Lifestyle, Oszczędzanie
Praca po studiach – jak karierę zawodową zaczynają absolwenci?

Praca po studiach – jak karierę zawodową zaczynają absolwenci?

Po jakich kierunkach studiów na pewno znajdziesz pracę? Jak zwiększyć szansę na ciekawą pracę już w czasie studiów? W jaki sposób szukać pracy po studiach? Po jakich kierunkach studiów na pewno znajdziesz pracę?

26.11.2018 Domowe finanse, Praca, Wynagrodzenia
Gdzie w Polsce może powstać elektrownia atomowa? Plany rozwoju energetyki jądrowej w Polsce

Gdzie w Polsce może powstać elektrownia atomowa? Plany rozwoju energetyki jądrowej w Polsce

Ostateczna decyzja jednak należy do władz, a te zapewniły, że do 2030 roku w Polsce na pewno powstanie elektrownia atomowa….Klamka jednak zapadła, elektrownia jądrowa na pewno w Polsce powstanie – pytanie jednak jest jedno: gdzie i co na to lokalna społeczność? Gdzie powstanie nowa elektrownia jądrowa w Polsce?

05.10.2018 Finanse, Gospodarka, News, Prasa