niedziela, 9 sierpnia 2020
HotMoney

jak oszczędzać

Jak zmotywować się do oszczędzania?

Jak zmotywować się do oszczędzania?

Ustal cel na który oszczędzasz Ustal kwoty przeznaczone na oszczędzanie Wyrób sobie nawy odkładania pieniędzy Obserwuj swoje wydatki Gdzie oszczędzać pieniądze? Po co oszczędzać?… Gdy jednak wychodzimy z założenia, że wypadałoby zacząć oszczędzać, bardzo istotne jest, by być w tym konsekwentnym. Jak zmotywować się do oszczędzania? Po co w ogóle oszczędzać? Po co oszczędzać?…w temacie:

04.01.2019 Domowe finanse, Finanse, Inwestowanie, Konta oszczędnościowe, Lokaty, News, Oszczędzanie
Jak oszczędzać pieniądze?

Jak oszczędzać pieniądze?

Wiele osób prędzej czy później zastanawia się nad tym, jak można oszczędzać pieniądze…. Najważniejsze, by dokonywać na nie regularnych wpłat i faktycznie oszczędzać i pomnażać środki….w temacie:

26.01.2019 Finanse, Konta oszczędnościowe, Lokaty, Oszczędzanie
Czy Polacy oszczędzają? Rezerwy finansowe Polaków

Czy Polacy oszczędzają? Rezerwy finansowe Polaków

Dlaczego oszczędzanie jest tak ważne? I co zrobić, by odkładać więcej? Dlaczego oszczędzanie jest ważne? Ile oszczędzają Polacy? Jak planować wydatki, by posiadać rezerwy finansowe?… Jednak pomimo spadającego bezrobocia, a rosnących zarobków Polacy zwykle oszczędzają maksymalnie 200 zł miesięcznie….w temacie:

11.12.2018 Domowe finanse, Finanse, News, Oszczędzanie
Jak oszczędzać na emeryturę?

Jak oszczędzać na emeryturę?

Co za tym idzie, należy zawczasu pomyśleć o oszczędzaniu na emeryturę, co pozwoli nam w przyszłości nie martwić się o naszą sytuację finansową. Możliwości na to jest kilka. Jak oszczędzać na emeryturę?… Dlaczego warto oszczędzać na emeryturę? Jak oszczędzać na emeryturę? Gdy myślimy o emeryturze, zazwyczaj nie napawa nas ona zbytnim optymizmem, głównie za sprawą tego, jak wysoką emeryturę będziemy dostawać po latach….w temacie:

04.12.2018 Emerytura, Emerytury, Finanse, Konta oszczędnościowe, Lokaty, News, Oszczędzanie
Łatwe sposoby na oszczędzanie wody

Łatwe sposoby na oszczędzanie wody

Prezentujemy łatwe sposoby na oszczędzanie wody. Ile kosztuje m3 wody? Ile kosztuje litr wody? Jak zacząć oszczędzać wodę? Łatwe sposoby na oszczędzanie wody Ile kosztuje m3 wody?… Jak zacząć oszczędzać wodę? Jak widać, warto więc oszczędzać wodę przede wszystkim ze względów ekonomicznych. Kubik wody to spory koszt….w temacie:

12.07.2019 Domowe finanse, Lifestyle, News, Oszczędzanie
Na czym można oszczędzać w domu? Pomysły na mądre oszczędzanie

Na czym można oszczędzać w domu? Pomysły na mądre oszczędzanie

A tak naprawdę, by móc regularnie oszczędzać, wystarczy zmienić kilka nawyków. Jakich?… Oszczędność wody i prądu Codzienne zakupy i niemarnowanie żywności Oszczędność w domu na co dzień Oszczędność wody i prądu Codzienne oszczędzanie w domu powinno się zacząć od kwestii podstawowych, czyli od zmniejszenia…w temacie:

14.10.2018 Domowe finanse, News, Oszczędzanie
Jak oszczędzać w 2019 roku? Lokaty, konta oszczędnościowe czy fundusze inwestycyjne?

Jak oszczędzać w 2019 roku? Lokaty, konta oszczędnościowe czy fundusze inwestycyjne?

Jak oszczędzać pieniądze? Oszczędzanie, czyli odkładanie pieniędzy i ich systematyczne pomnażanie, to temat, który coraz częściej nas interesuje…. Jaka forma oszczędzania będzie jednak najlepsza – konto oszczędnościowe, lokata, fundusz inwestycyjny a może obligacje skarbowe? Jak oszczędzać pieniądze? Czy konta oszczędnościowe mają jeszcze sens?…w temacie:

10.12.2018 Domowe finanse, Finanse, Inwestowanie, Konta oszczędnościowe, Lokaty, News, Oszczędzanie
Jak zarobić na emeryturę? Jak inwestować, oszczędzać, by mieć wyższą emeryturę?

Jak zarobić na emeryturę? Jak inwestować, oszczędzać, by mieć wyższą emeryturę?

Przeprowadzka zamiast oszczędzania Ciekawą alternatywą dla osób, które nie potrafią oszczędzać, jest skorzystanie z pomysłu zagranicznych emerytów…. Inwestowanie w nieruchomości Inwestowanie w złoto i sztukę Oszczędzanie na lokacie Przeprowadzka zamiast oszczędzania Inwestowanie w nieruchomości Inwestowanie w nieruchomości to jeden z lepszych sposobów na zaoszczędzenie…w temacie:

03.07.2018 Domowe finanse, Emerytura, Emerytury, Finanse, Inwestowanie, Lifestyle, News, Oszczędzanie
Kiedy zacząć oszczędzać na emeryturę?

Kiedy zacząć oszczędzać na emeryturę?

Czy warto samodzielnie oszczędzać na emeryturę? Ile wynosi minimalna emerytura? Jak oszczędzać na emeryturę? Ile można dorobić do emerytury? Czy warto samodzielnie oszczędzać na emeryturę?… Jak oszczędzać na emeryturę? Sposobów oszczędzania na emeryturę jest kilka. Jednym z nich jest oczywiście wymuszone odkładanie pieniędzy do ZUS lub do OFE. Kolejnym jest nowość – Pracownicze Programy Emerytalne….w temacie:

08.01.2019 Domowe finanse, Emerytura, Emerytury, Lifestyle, News, Oszczędzanie, Wynagrodzenia
Jak uczyć dziecko oszczędzania?

Jak uczyć dziecko oszczędzania?

Od jakiego wieku możemy uczyć dziecko oszczędzania?… Jak powinniśmy uczyć dziecko oszczędzania? Dlaczego edukacja finansowa jest ważna w życiu dziecka? Od jakiego wieku możemy uczyć dziecko oszczędzania? Jakie metody odkładania pieniędzy są dla dziecka najlepsze?…w temacie:

07.01.2019 Domowe finanse, Inwestowanie, Kalkulatory, Konta oszczędnościowe, Lifestyle, Lokaty, News