niedziela, 17 października 2021
HotMoney

ile na prezent ślubny

Ile powinien kosztować prezent? Prezent ślubny, prezenty na chrzest, urodziny…?

Ile powinien kosztować prezent? Prezent ślubny, prezenty na chrzest, urodziny…?

Prezent ślubny – ile powinien kosztować? Prezent na chrzest – co podarować i za ile? Prezent na komunię – ile powinien kosztować? Prezent na urodziny – co i za ile? Prezent ślubny – ile powinien kosztować? Należy zacząć od tego, co w ogóle można kupić młodej parze….Popularne na prezent ślubny są również blendery, ekspresy do kawy, tostery i mikrofalówki. Parze młodej podarować można także zestaw 2 filiżanek z wysokiej jakości porcelany za 200 – 300 zł. Alternatywą dla prezentu ślubnego są oczywiście pieniądze. pieniądze w

29.07.2019 Domowe finanse, Lifestyle
Fiskus ściąga podatki od nowożeńców

Fiskus ściąga podatki od nowożeńców

A co z prezentami ślubnymi? Większość małżeństw otrzymując taki list od fiskusa boi się zapewne, że może chodzić nie o organizację wesela, ale o prezenty, jakie otrzymali. Jakiś czas temu były już pomysły, aby to opodatkować….A co z prezentami ślubnymi? Fiskus wysyła listy do nowożeńców Coraz więcej urzędów skarbowych w Polsce rozsyła listy do osób, które niedawno wzięły ślub. Teraz głośno jest o Łodzi, gdzie urzędnicy postanowili wypytać o szczegóły związane z organizacją ślubu.

10.10.2018 Lifestyle, News, Podatki, Urząd Skarbowy
Podatek od choroby? Nietypowe podatki, jakie płacą Polacy?

Podatek od choroby? Nietypowe podatki, jakie płacą Polacy?

Podatek od powietrza Podatek od deszczu Podatek od posiadania Podatek od prezentów ślubnych Podatek od psa Podatek od choroby Podatek od puszczania bąków Podatek od powietrza Nie jest to dla nas żadna nowość….Podatek od prezentów ślubnych Dotyczy to przepisów podatkowych od spadków i darowizn. Jeżeli więc bierzemy ślub i dostajemy prezenty, należy rozliczyć z fiskusem, płacąc podatek w wysokości 3-7% od wartości prezentu.

07.10.2018 Lifestyle, News, Podatki, Prawo